AKADEMIA


pdf

                  REGULAMIN AKADEMII TENISOWEJ

 

Wykrzykowski – Sułek Tennis Academy to profesjonalna akademia tenisa, założona z inicjatywy byłych zawodników, pasjonatów tenisa, którzy zdobywali doświadczenie zawodnicze i trenerskie na arenie krajowej i międzynarodowej.

 

Tenis to sport na całe życie, wszechstronnie rozwijający ciało i pożądane cechy charakteru. Naszą ideą jest propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcenie do spędzania czasu w aktywny sposób.

Szkoląc dzieci, młodzież i dorosłych stosujemy innowacyjne metody treningowe i nowoczesną technologię, pozwalające na szybsze i łatwiejsze opanowanie umiejętności tenisowych.

Proponujemy najnowsze programy tenisowe, propagowane przez największe gwiazdy światowego tenisa, jak Novak Djokovic, Roger Federer, Serena Williams, Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz. Kampanie PLAY AND STAY, TENIS10, TENIS XPRESS zapoczątkowane przez ITF (Międzynarodową Federację Tenisa) zdobyły ogromną popularność na całym świecie, przynosząc niezwykle dobre rezultaty w szkoleniu zarówno dzieci jaki i dorosłych. W naszej akademii mamy ambicje wychować przyszłych zawodników i zawodniczki. Nie wszyscy mogą być mistrzami, ale my udowodnimy, że w tenisa może grać każdy.

Zapraszamy!

 

…………………………

......

…………………….

................................

………………………….

.........................

………………………..

....................


PARTNERZY