DOROŚLI


 

 

 

Jednym z celów naszej Akademii jest pokazanie, że w tenisa może grać każdy. Dlatego też oferujemy szeroki wachlarz zajęć dla dorosłych i młodzieży. Dzięki doświadczonej kadrze trenerskiej gwarantujemy, że Wasze spotkanie z tenisem  będzie ciekaw łatwe, zdrowe i przyjemne.

 

 

ZAPEWNIAMY:

– sprzęt

– treningi indywidualne i grupowe

– wszystkie poziomy zaawansowania

-fitness

– turnieje

– porady dotyczące sprzętu

– wydarzenia towarzyskie

„TENNISXPRESS” to program wspierający światową kampanię „PLAY AND STAY” zapoczątkowaną w 2007r. przez ITF (Międzynarodową Federację Tenisa). Jest to program skierowany do dorosłych i młodzieży, głównie początkujących, ale również tych, którzy wracają do tenisa po długiej przerwie lub też zasmakowali tego wspaniałego sportu w minimalnym stopniu.

Kluczowym elementem jest użycie wolniejszych piłek, zielonych, pomarańczowych oraz czerwonych, które są odpowiednio 25%, 50%, 75% wolniejsze od zwykłych żółtych.  Kilkutygodniowe kursy (3- 6-tygodniowe) odbywają się w grupach 4-12 osobowych. To wszystko w połączeniu z doświadczeniem naszych trenerów w prowadzeniu tego rodzaju treningów, zapewnia aktywny i dynamiczny start dla początkujących.

Po zakończeniu kursu będziecie Państwo mogli grać ze swoimi pociechami oraz posiądziecie umiejętności rozgrywania meczy singlowych i deblowych.

Zapewniamy , że Wasze spotkanie z tenisem będzie łatwe i przyjemne!

FITNESS NA KORCIE !

„CARDIOTENIS” to wysokoenergetyczna forma fitnessu, dzięki której spalicie dużo kalorii i będziecie się świetnie bawić. Zajęcia odbywają się na korcie tenisowym, lecz nie są do tego wymagane jakiekolwiek umiejętności tenisowe! Podobnie jak w innych klasach fitnessu trening odbywa się przy muzyce i obejmuje rozgrzewkę, trening zasadniczy i fazę spoczynku.

Jeżeli nigdy nie graliście w tenisa, jest to doskonała forma zapoznania się z ta dyscypliną, a jeśli gracie na zaawansowanym poziomie cardiotenis stanowi doskonały trening tenisowy.

„CARDIOTENIS” ma niezwykle dobroczynny wpływ na serce i układ krwionośny, układ oddechowy, uaktywnia wszystkie partie mięśniowe. Podczas treningu używamy urządzeń do monitorowania pracy serca.

Zajęcia odbywają się w grupach 6-8 osobowych.

„CARDIOTENNIS” to przede wszystkim spalanie kalorii i dobra zabawa!

 

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

Gorąco zachęcamy do udziału w lekcjach indywidualnych, gdyż gwarantują one najszybsze przyswajanie umiejętności tenisowych. Uwaga trenera skupia się tylko i wyłącznie na jednym zawodniku, co pozwala na intensywny i bardzo efektywny trening. Nasi trenerzy to byli zawodnicy, którzy dysponują pełnym arsenałem tenisowym, dlatego zapraszamy na lekcje indywidualne osoby na każdym poziomie zaawansowania!

 

 

TRENINGI GRUPOWE

Regularne treningi dla kobiet i mężczyzn, na różnych poziomach zaawansowania, odbywają się kilka razy w tygodniu przez cały rok, w grupach 4-12 osobowych.

 

 

ZAPRASZAMY


PARTNERZY